V obchodech s nábytkem najdete především výrobky z MDF desek a z překližky. Vzhledem k tomu že jde o velkou výrobu, je jasné že se mohou vyskytnout na zboží různé defekty. Poměrně běžným a častým jevem je, že v balení s nábytkem chybí některé součástky k sestavení. Potom je problém je získat, protože samotné obchody je nerady dávají navíc ze skladových zásob. Na internetu se to jen hemží zkušenostmi zákazníků s tímto problémem. Proto se mnozí lidé začínají uchylovat k tomu, že si nechávají nábytek vyrobit na míru.

šatní skříně

Opravdu je nejlepší si nechat vyrobit na míru hlavně šatní skříň, která by měla být kvalitní, protože se používá i několikrát denně, a tím je vystavena velké zátěži. Levná šatní skříň dlouhodobě takový nápor nemá šanci vydržet, a právě proto je lepší varianta nechat si ji vyrobit na míru. Není ale snadné najít někoho, kdo vám vyrobí kvalitní nábytek podle vašich představ – v ideální kvalitě a za dostupnou cenu.

Hledáte skříně na míru v Praze? Vyrábíme nejen šatní skříně, ale i mnoho dalšího nábytku. Jestli hledáte opravdu kvalitní šatní skříně, obraťte se na nás. Vyrábíme hlavně velké skříně s posuvnými, i klasickými dveřmi. Můžete si zkusit navrhnout skříň v našem online plánovači, kde si můžete vyzkoušet jaké to je navrhovat skříň. Už v plánovači si vyberete nejen typ skříně, ale i typ dveří nebo vnitřní uspořádání.

hnědá skříň

Mnoha lidem nevyhovují kupované skříně, protože potřebují třeba více šuplíků nebo naopak nevyužijí šatní tyč, a v kupovaných, sériově vyráběných skříních si nemůžete zvolit co potřebujete. U nábytku na míru je tomu přesně naopak. Vyberte si nejen co chcete po funkční stránce, ale i po té designové – v nabídce máme spoustu barev a vzorů, které si vyberete podle toho, co se bude hodit do vašeho interiéru a co se vám bude líbit. A rozhodně máte z čeho vybírat.