Starý gramofon


Bez techniky je svět opravdu hodně takový pomalý a také složitější. Moje kamarádka mi řekla, že také má doma opravdu hodně technických věcí a někdy se v tom ani nevyzná! Že prý mnoho technických věcí je jejího partnera. No, tak to vše vysvětluje. A to třeba mixážní pult. Víte, co je to mixážní pult? Je to taková zajímavá hudební technik. To znamená to, že když doma máte mixážní pult, tak jste určitě DJ. DJ bez mixážního pultu, jako kdyby nebyl. Je opravdu hodně způsobů, jak také můžete poslouchat hudbu. Můžete si pořídit opravdu skvělé rádio anebo také basy.

Gramofon už je docela drahý.

Basy jsou takové, že vlastně vaše hudba bude znít více hluboce a bude to taková tvrdší hudba. Něco jako rock. Rockové kapely se mi opravdu hodně líbí a jsem ráda, že můj partner má rád rockové kapely, protože kdybychom se třeba neshodli v hudbě, tak by to bylo opravdu hodně smutné. Oba dva máme rádi hudební koncerty a je prima, že také můžeme navštěvovat různé hudební koncerty. A to také různých interpretů. Také si vzpomínám, jak moje babička s dědečkem měli doma gramofon. Pamatujete si na gramofon? Je to opravdu perfektní věc, kde můžete poslouchat hudbu. Víte, gramofon je takový stroj, taková stará technika.

I dnes si můžete koupit gramofon.

My doma ještě na půdě máme opravdu originální starý dřevěný gramofon. A musím uznat, že je opravdu ve skvělém stavu. Je opravdu hodně zachovalý. Také jsme u nás měli už několik lidí, kteří říkali, že by si tohle od nás ihned koupili a opravdu za tento gramofon nabízeli fakt vysoké částky. Už jsem chvíli uvažovala a říkala jsem si, že kdybych tohle podala za tu cenu, že bych si mohla koupit vlastně už skoro nové auto. Jenomže potom jsem si řekla, že ten gramofon byl vlastně moc oblíbený mé babičky a mého dědečka, že oni dva na něj nedali vůbec dopustit a poslouchali na něm své oblíbené desky. Takže jsem si řekla, že si ho raději ještě nechám. Raději ho přenechám svým dětem jako dědictví.