Pokud si myslíte stejně jako dalších mnoho lidí, že zábradlí nebo balkon jak zbytečné, tak se opravdu mýlíte, protože podle mého názoru zábradlí na balkon se hodí, a navíc to také působí velice stylově. Mnoho lidí mi říká, že stylově to rozhodně působit nemůže, že prý zábradlí na balkon je ošklivé a nehodí se tam. Že třeba lidé, když se opalují na balkoně nebo na terase, tak prý když tam mají tyčky od zábradlí, že to na ně hází takový nepříjemný stín. Sice ano, chápu, jak to myslí, ale není to tak úplně pravda. Vezměte si třeba když na balkoně usnete, chcete se nějak přetočit nebo převalit a potom spadnete z balkonu?

Zábradlí je velice praktické.

Dokážete si představit tu katastrofu? Takové něco hrozného, co se může stát? Může se to stát. Pokud nebudete mít kvalitní pěkné zábradlí na balkon, tedy ono samozřejmě nemusí být pěkné, ale když budete mít pěkné designové zábradlí na balkoně, tak se vám také bude líbit. Pokud nevíte, jaké zábradlí na balkon si pořídit, tak se také zkuste podívat na webové stránky kmdesign.cz. Najdete tam opravdu krásná a kvalitní zábradlí na balkon anebo dokonce i na terasu. My u nás doma máme veliký dům a samozřejmě máme terasu a také dva balkony. A pokud se ptáte, jestli máme také zábradlí na balkoně a zábradlí na terase, tak vám odpovím kladně.

Bez zábradlí je to nebezpečné.

Ano, máme všude zábradlí, navíc my máme dvě malé děti, a ještě u nás bydlí moje babička, které je pětaosmdesát let, takže ona by se jinak do schodů vůbec bez zábradlí nedostala. Nedostala by se ani bez zábradlí ze schodů dolů, takže u nás je zábradlí opravdu velice důležité. Dokonce na terase máme opravdu stylové a designové zábradlí. Tam jsme chtěli něco dekorativního, protože já jsem takový typ člověka, co chce být něco pěkného a neokoukaného. A kdybyste opravdu viděli naše krásné terasové zábradlí, tak byste opravdu koukali. Je to opravdu pěkné a mnoho lidí se nás ptá, odkud tohle designové zábradlí máme.