Já si myslím, že lidé jsou už tak rozhýčkaní, že by se asi bez techniky vůbec neobešli. Nebo jak si to představujete vy? Představte si, kdyby třeba vůbec už nebyla technika. Nebo kdybyste museli pracovat s něčím, v čem byste se vůbec nevyznali a nevěděli byste, jak s čím zacházet? Tohle se mi kolikrát už jste něco! Mám zaměstnání, kde já totiž pracuji jako telefonní operátorka a kolikrát se mi stane, že za mnou přijde šéf a říká mi, že bych měla udělat to a támhleto, ale že nemá čas mi to vysvětlovat, že prý se mám podívat na internet, jak se, s čím a jak zachází a že mám udělat svou práci.

Se skenerem a tiskárnou neumím.

Samozřejmě chápu, že já mám dělat práci, ale jak to mám udělat, když se v tomhle nevyznám? A věřte, že i když jsem si tohle všechno vyhledala normálně online na počítači, jak se zachází například s kopírkou anebo s tiskárnou, tak jsem s tím vůbec neuměla zacházet. Navíc šéf a mí spolu kolegové si mysleli, že už jsem s tím měla pracovat. Že to umím a že mám dokonce tiskárnu doma. Jenomže já tohle vůbec nemám a v životě jsem v té době ještě netiskla anebo nic neskenovala. Řeknu vám, že je to pro mě jako španělská vesnice.

Musím si domů pořídit tiskárnu.

Absolutně se v téhle technice nevyznám a docela mě zamrzelo, a tak je trošku naštvalo, že mi šéf jenom řekl, co mám udělat, ale neřekl mi, jak mám postupovat. Ani jsem neuměla vyměnit papír v tiskárně, tedy ne vyměnit, ale doplnit papír do tiskárny. Podle mého názoru tohle je opravdu hodně složité pro člověka, který to nikdy nedělal. Navíc my tam máme takovou opravdu extra velikou ještě zastaralou retro tiskárnu. Takže mi jistě dáte všichni za pravdu, že takovéto staré věci, že takováto už stará retro technika je docela taková použitá a nemusí fungovat úplně na sto procent. Nebo vy umíte zacházet s tiskárnou anebo se skenerem? Pro někoho je to hračka pro někoho je to náročné.