Pro mnoho lidí je synonymem luxusu interiér americké vyšší třídy. Vysoké stropy, lišty na zdech, různé výklenky, dřevěné obložení, tmavě zelená barva, dřevo, to je jen zlomek toho, co se do interiérů používá právě v USA. Díky sociálním sítím se mnoho lidí nechává inspirovat právě bydlením ze zahraničí. Ještě před pár lety by bylo v našich končinách téměř nemožné si takový interiér udělat třeba i v bytě. Ale vzhledem k tomu, že často i chudší Američané si předělávají bydlení sami a o svoji práci se včetně videí dělí na internetu, máte i vy možnost si podle nich bydlení předělat. Stačí vám trocha trpělivosti, času a šikovné ruce.

obývací pokoj

K proměně bydlení budete potřebovat hlavně dřevo, barvy a nářadí. Hitem poslední doby je kombinace tmavých výrazných barev a zlatých prvků. A pozor, už nejde jen o barvy na zeď, ale i o dekor nábytku. Protože se většinou v našich obchodech nic takového neprodává, nezbývá vám nic jiného, než si nábytek přetřít. Použít můžete i plátkové zlato, které nábytku dodá punc luxusu. Uvidíte, že u vašich návštěv bude mít váš nový interiér opravdu úspěch.

monstera váza

Co by to bylo za interiér bez dekorací?
Tak jako u nás, i v USA si lidé libují v dekoracích. V případě že chcete aby váš domov působil opravdu krásně až luxusně, musíte dbát nejen na výběr nábytku, ale i dekorací. Vše by mělo spolu tvořit jeden hezký celek, čehož můžete dosáhnout hlavně květinami ve váze. Květiny jsou vždycky skvělou volbou do jakéhokoliv interiéru. Jediný problém je, že dlouho nevydrží a pořizovat třeba dvakrát týdně květiny do několika váz je poměrně finančně náročné.
Mnohem lepší je si pořídit umělé květiny do vysoké vázy. Dbejte na to, aby měly dlouhé stonky. Vybrat vážu můžete podle barev které máte v interiéru, a nebo můžete naopak zvolit zlatou, která se hodí právě do interiérů s tlumenými barvami.