Velký dům se zahradou


Vždycky jsem chtěla bydlet opravdu ve velkém domě anebo také jsem si ještě říkala, že kdybych měla nějaký byt a opravdu extra velikou terasu, že bych také možná dala přednost ještě většímu bytu. S partnerem jsme se rozhodně nemohli vůbec dohodnout, kde a jak budeme bydlet. Partner chtěl mít hypotéku a vzít si nějaký velký prostorný byt někde úplně nahoře bytovky. Abychom tam měli všude okolo celého bytu krásnou velkou prostornou terasu. Já ale byla docela pro pravý opak. Chtěla jsem bydlet v nájmu někde v přízemí, protože nemám ráda výtahy.

Chtěla bych mít doma velkou koupelnu.

Ano, ve velkých bytovkách anebo činžácích jsou výtahy, jenomže já mám klaustrofobii a rozhodně bych asi do výtahu vlézt nemohla, takže pro mě je velice opravdu náročné, když jedu za sestrou na návštěvu, která bydlí v osmém patře. A řeknu vám, že vždycky musím jít po schodech, i když táhnu těžké tašky jenom, abych nejela nikdy výtahem. Mám opravdu z toho hrůzu a na základní škole, když jsem chodila za kamarádkou, do pátého patra, tak jsem se tam už dvakrát to zasekla. Jednou jsem dokonce musela ve výtahu čekat hodinu a půl, než si toho někdo všiml.

A kde by se líbilo bydlet vám?

Vůbec nevím, že nikdo nevyhledal službu výtahu dříve, aby mě také někdo dříve vytáhl. Takže jsem si řekla, že kdybychom měli bydlet v bytě, tak jedině v přízemí. Kdežto partner chtěl opravdu snad co nejvyšší patro. Vůbec nevím proč. A dodnes jsem to nezjistila a už ani nemám náladu se ho na to ptát. Také jsem potom ještě chtěla bydlet v nějakém větším domě, mít velký dům a velkou zahradu. To také může být velice praktické, a to hlavně pro ty lidi, kteří plánují velikou rodinu anebo také plánují nějaká zvířata, protože když lidé mají zvířata, tak také samozřejmě potřebují nějaký výběh. Pokud chcete mít velikého psa, tak doporučuji, abyste bydleli třeba například na vesnici a měli velikou zahradu.