Kulturní sportovní akce


Kultura byla vždycky pro mě opravdu důležitá. Vzpomínám si, jak jsem vždycky s kamarádkami ještě na základní škole chodila moc ráda do kina. Chodili jsme tam potom i se spolužáky a později, když jsem potom šla s kamarádkou a se svým kamarádem na střední školu, protože jsme byli nejlepší kamarádi a šli jsme na stejnou školu, tak jsme potom ve třech chodili také do kulturního domu. Myslím si, že každý člověk zná kulturní dům. V kulturním domě byly vždycky diskotéky anebo různé akce a zábavy. Tohle mě vždycky bavilo. Také jsem chodila do tanečních.

Chodíme moc rádi na kulturní utkání.

Já jsem se totiž ještě narodila na přelomu tisíciletí, kdy ještě taneční školy byly docela v kurzu. V dnešní době už to tak moc není, i když znám některé lidi, kterým je třeba patnáct anebo šestnáct let a také chodí do kurzu kreslení anebo do kurzu tance. Ano, je tohle také kultura a o kulturu by se měli lidé zajímat, protože na druhou stranu je zase kultura taková, že máme díky kultuře větší rozhled a také můžeme potkat svou vysněnou lásku anebo poznat také nové přátele. Já právě na kulturní sportovní akci jsem poznala také svého partnera. To mi bylo myslím osmnáct let a byla jsem ráda, že jsem ho tam potkala, protože jsme spolu dodnes.

Tenis hrajeme docela často.

Dnes je mi jednatřicet let a opravdu děkuji té náhodě, že jsem tam šla, i když jsem byla trochu nachlazená. A to jsem byla přímo po nemoci. Moje kamarádka mi říkala, že mám ještě doma ležet, že nemám nikam chodit, aby se mi nemoc nevrátila. Jenomže já už jsem doma byla asi osm dní a už jsem neměla vůbec v plánu zůstat v posteli ještě déle. Už jsem potřebovala rozhodně nějakou změnu. Šla jsem na tenisové kulturní utkání, bavilo mě to a jsem ráda, že jsem tam našla svého současného partnera. A oba dva rádi si užíváme tenis. A jaké kulturní akce nebo představení máte rádi vy? Nebo nikam nechodíte?