Všimli jste si někdy, kolik existuje serverů zaměřených na foot fetish? A zaregistrovali jste, kolik z nich nabízí k prohlížení fotografie v tak vysokém rozlišení, že jsou na ženských chodidlech patrné i velmi jemné detaily rýh otisků prstů? Ženská chodidla se na Internetu objevují dokonce v takto detailním zobrazení ve větším počtu, než ženská vagína, protože umožňují fotografovat polohy chodidel ze značného množství různých úhlů, což by u vagíny nikdy nevyznělo.

sedící dívka

Možná si kladete otázku, proč se někdo vůbec zabývá fotografováním detailů anatomie ženského chodidla, když je se to mužské od ženského příliš neliší, a toto je právě důvod k zamyšlení, co je vlastně na chodidlech tak zajímavého, že vzrušují tolik mužů a mnohdy i žen.

dívka u okna

Tvary – krása ženských chodidel vyzní nejlépe v poloze protaženého nártu ve špičce s výraznou hlubokou klenbou. Vyklenutí chodidel považuje většina lidí za velmi sexy, máme to podvědomě zakódováno v genech a zdravé klenuté chodidlo obvykle značí zdravého jedince schopného pohybu a tudíž i plození zdravých potomků. Někteří lidé tvrdí, že klenba chodidel, eliptický tvar paty, do paraboly ustupující prsty a deltovitě se rozšiřující nárt jsou jakýmisi kosmickými symboly dávných vesmírných civilizací.

Boty na podpatku – pouze v botách na podpatcích, jako jsou stříbrné lodičky s páskem, velmi dobře vynikne hluboká klenba a všechny ostatní části chodidel v plné kráse. Žádná jiná obuv nemůže poskytnout lidskému oku takovou rozkoš, jako právě toto. Nemůžete zkrátka očekávat od tenisek, Conversek, outdoorových trekových bot, balerínek, barefoot obuvi a pochopitelně ani gumových holinek žádný sexy podtext.

Barva – na každém chodidle nádherně vynikne růžová barva pokožky, která se dotýká pochozí podložky. Růžová barva je barvou lásky, něhy, erotiky a sexu. Proto také muže přitahují růžové ženské rty, růžový vstup do vagíny, narůžovělé bradavky ženských ňader a růžové plosky chodidel.