Každá nevěsta má jiné představy o tom, jak by měla svatba vypadat. Naprosté většině ženichů je to poměrně jedno, protože jim jde hlavně o to, aby měli na svatbě všechny na kterých jim záleží, a také dobré jídlo a pití. To nevěsty jsou většinou naprostý opak a záleží jim na tom, aby jejich svatba vypadala krásně a aby všechno klaplo tak jak si představují. Chtějí aby se nic nepokazilo, a aby jejich svatba probíhala jako na drátkách.

skleník svatba

Pro krásnou svatbu je nutné zařídit všechno včas
Chcete mít krásné a dokonale padnoucí šaty, a chcete aby ženich měl košili v barvě květinové výzdoby? Chcete mít moderní dort, který bude skvěle chutnat? A chcete mít svatbu na místě, které je vyhledávané pro svou jedinečnou atmosféru? Pak musíte začít včas s přípravami, protože zařídit všechno co chcete může chvíli trvat. Většina párů připravuje svoji svatbu rok, někteří ještě déle, protože dlouho čekají třeba na vyhlášené cukráře nebo floristku.

I rezervace svatebního místa potrvá
Chcete se brát na neobvyklém místě, protože radnice vám přijde nudná? Většina svateb se dnes odehrává úplně někde jinde – na louce, v zahradním sále, ve mlýně a nebo ve svatební stodole. Ani zámky a hrady už se dnes netěší tak velké popularitě. A proto je nutné počítat s tím, že na uvolnění termínu budete čekat klidně i víc než rok.

stan svatba

Svatba pod širým nebem má něco do sebe
Venkovní svatba má své kouzlo, ale je nutné počítat s tím, že vám ji může překazit nevydařené počasí. Proto je lepší mít připravené i venkovní párty stany, kam se můžete v případě potřeby schovat. Prohlédněte si pronájem party stanů – ceník, a hned si můžete zarezervovat stany na datum své svatby. Stany postavíme, připravíme vám i nábytek a podlahy, a vy se můžete těšit na venkovní svatbu, i kdyby venku pršelo celou dobu. Budete všichni v suchu a užijete si teplo i za deště.